Co oznaczają punkty ECTS?

Każdy student, który rozpoczyna swoją „naukową” karierę spotyka się z punktami ECTS. Nie każdy dokładnie wie, co takie punkty oznaczają i jak powinien je rozumieć. Punkty ECTS to jednak nic innego jak punkty, które są zbiorem procedur, które zostały stworzone i opracowane przez Komisję Europejską. Cały program ma usprawniać pracę studentów i ich uprawnienia. Punkty zdobywa się wraz z zaliczeniem przedmiotu. Są one zdobywane przez studentów przez cały okres trwania nauki. Zdobywa się je zarówno w kraju jak i za granicą. Dzięki czemu, niezależnie od tego, gdzie studiujemy, mamy takie same oceny. Każdy rok akademicki ma swój program i minimalną ilość punktów, które trzeba zdobyć. Punkty ECTS są możliwe do zdobycia tylko wtedy, kiedy wykonamy określoną pracę, czyli „zaliczymy” cały przedmiot.

 

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...