Czego nie zamieszczać w CV

Starając się o nowe stanowisko pracy bardzo ważne jest aby sporządzić odpowiednie CV. W ten sposób przedstawiamy się przyszłemu pracodawcy i pozwalamy mu lepiej się poznać. CV to nasza wizytówka, która przedstawia naszą osobę i nasze doświadczenie. Nie trzeba nas widzieć, żeby dowiedzieć się o nas wszystkiego, co potrzebne jest aby zaprosić nas na rozmowę kwalifikacyjną. Dlatego tak ważne jest aby sporządzić CV, które będzie zachęcające a jednocześnie będzie zwracało na siebie uwagę. Jednak nie należy przesadzać, ponieważ wtedy nasze CV od razu zostanie odrzucone. Pisząc CV należy zdecydować się na jeden styl, który będzie określał nasz życiorys i który będzie obecny w każdej jego części. W CV warto zrezygnować z nieistotnych informacji a także ze zdjęć, które przedstawiają naszą osobę w złym świetle. Obecnie zamieszcza się w CV zdjęcie mniej formalne, nie oznacza to jednak, że należy zamieścić w nim zdjęcie z wakacji czy przy piwie. Bardzo ważne jest również aby nie zamieszczać żadnych ozdobników ani różnych kolorów. W ten sposób przedstawiamy się w niezbyt korzystnym świetle. Wystarczy proste CV, w którym zostaną zamieszczone wszystkie najważniejsze informacje.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...