Dlaczego nie dostałeś pracy?

Bardzo często ubiegając się o prace chcemy wypaść jak najlepiej. Jednak nie zawsze się tak dzieje. Nie zawsze też dostajemy ofertę pracy po rozmowie kwalifikacyjnej. Dlatego nie należy się poddawać, tylko aplikować na kolejne stanowisko, które tym razem może okazać się dla nas odpowiednie. Często po nieudanej rozmowie kwalifikacyjnej zadajemy sobie pytanie, dlaczego nie dostaliśmy pracy o którą się ubiegaliśmy. Bardzo często wiąże się to z naszym doświadczeniem ale także ze stresem, który towarzyszy nam podczas rozmowy. Wybierając się na rozmowę o pracę powinniśmy przede wszystkim iść na nią z pozytywnym nastawieniem. W ten sposób wypadniemy na rozmowie o wiele korzystniej. Niekiedy na rozmowach kwalifikacyjnych rekruterzy szukają określonych osób, które spełniają wszystkie założenia ogłoszenia. Nie zawsze jesteśmy w stanie wpasować się w te wymagania, dlatego do pracy zostaje zatrudniona inna osoba, która w stu procentach je spełnia. Jednak nie powinniśmy się poddawać, a jedynie ubiegać się o stanowisko w innej firmie.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...