Gdzie będziesz za 5 lat?

Na rozmowach kwalifikacyjnych bardzo często spotykamy się z pytaniami, które bardzo często się pojawiają. Przygotowując się na rozmowę o pracę, bardzo często szukamy pytań, które mogą pojawić się na rozmowie. Jednym z częściej pojawiających się pytań na obecnych rozmowach kwalifikacyjnych to pytanie o to, jak wyobrażamy sobie siebie za 5 lat. Pytanie to odnosi się do naszej pracy i przyszłości zawodowej, dlatego też w swojej odpowiedzi powinniśmy się odnieść właśnie do tej kwestii. Najważniejsze aby nie odpowiedzieć na to pytanie niewłaściwie, czyli w sposób, który będzie oznaczał, że chcemy zostać dyrektorem firmy w której chcemy pracować lub będziemy na miejscu rekrutera z którym rozmawiamy. Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest odpowiedź, która będzie świadczyła o naszej motywacji do pracy. Warto zaznaczyć, że chcemy się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. W związku z tym pytaniem warto dowiedzieć się jak firma inwestuje w swoich pracowników, czy przewidziała różnego rodzaju szkolenia i inne.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...