Gospodarka przestrzenna

Gospodarka przestrzenna to kierunek wciąż mało popularny. Można go spotkać na uczelniach technicznych jednak powiązany jest on ściśle z naukami ekonomicznymi. Wiąże się między innymi z architekturą i urbanistyką. Na studiach będziemy mieć ścisły kontakt z matematyką, ekonomią czy gospodarką przestrzenną. W skład przedmiotów na studiach wchodzi również prawoznawstwo, grafika i rysunek techniczny, geografia ekonomiczna czy kartografia. To kierunek studiów, który jest dostosowany do umysłów ścisłych. Po studiach absolwenci tego kierunki mogą szukać pracy jako specjaliści do spraw gospodarki przestrzennej, rozwoju regionalnego czy ochrony środowiska. Pracę znajdą nie tylko w ośrodkach prywatnych ale przede wszystkim w ośrodkach i placówkach państwowych. W jednostkach administracji samorządowej oraz organizacjach społeczno-gospodarczych.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...