Łowca głów może trafić na ciebie

Headhunter to inaczej łowca głów, czyli nowych pracowników. Wyszukuje on najlepszych pracowników, których profil spełnia pełne oczekiwania firmy. Skąd łowca głów czerpie informacje o Tobie? Jeżeli samodzielnie nie wysyłasz swojego CV do firmy headhunterów, mogą oni wyszukać cię w Internecie. Musisz jednak pamiętać, że tego typu działania wiążą się najczęściej z wąskimi specjalizacjami. Jeżeli spełniasz wymagania firmy dla której pracuje headhunter możesz być pewny, że zostaniesz zaproszony na rozmowę o pracę. Jeżeli robisz coś specjalnego, lub pracujesz przy ciekawych projektach bardzo ważne jest abyś działał na portalach pracowniczych czy portalach na których można zamieszczać informacje o swojej karierze. W ten sposób możesz być znaleziony a tym samym twoja ścieżka kariery może iść w zupełnie inną stronę lub może się o wiele szybciej rozwijać.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...