Najczęstsze błędy w CV

Pisząc CV bardzo często chcemy dostać nową pracę. Chcemy rozpocząć nowy etap w życiu, do którego potrzebne jest nam nowe doświadczenie. Bardzo często pisząc CV mamy problem z dokładnym zamieszczeniem wszystkich informacji. Wiele osób nie wie jak powinno wyglądać profesjonalne CV, dlatego w wielu z nich są częste błędy. Jednym z najczęstszych błędów jest dodawanie nieistotnych informacji. W CV powinny znaleźć się dokładnie informacje o ukończonej szkole (szkoła podstawowa i gimnazjalna nie jest konieczna!) oraz doświadczeniu zawodowym. Bardzo ważne są również nasze zainteresowania i umiejętności, jednak powinny one pasować do pracy o którą się staramy. Umiejętności powinny być wyselekcjonowane ponieważ nie wszystkie interesują pracodawców. Dużym błędem jest również zamieszczenie niewłaściwego zdjęcia, które nie jest zdjęciem z dokumentu. CV powinno być przejrzyste, dlatego nie należy dodawać kolorowych i zbędnych elementów. Wystarczy prosta forma, która będzie się dobrze prezentowała.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...