Niewłaściwy rekruter

Ubiegając się o stanowisko pracy, bardzo często jesteśmy zapraszani na rozmowę o pracę. Jednak nie każda rozmowa jest odpowiednia, nie każda nam odpowiada i nie z każdej jesteśmy zadowoleni. Najczęściej głównym problemem jest niewłaściwy rekturer, który przeprowadza rozmowę o pracę. Czy takie osoby w ogóle istnieją i czy prawdą jest, że rozmowa może być przeprowadzona niewłaściwie? Co najbardziej przeszkadza nam w rozmowie z rekruterem? Przede wszystkim mała ilość podanych i przedstawionych nam informacji. Często głównym błędem rekruterów jest brak dokładnych informacji o naszej osobie. Oznacza to, że rekturer nie przygotował się odpowiednio do spotkania z nami, a takie zachowanie jedynie źle świadczy o nim. Bardzo dużym błędem jest również odbieranie telefonów, sms’ów i maili podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...