Rozmowa telefoniczna, dobrym startem

Kiedy staramy się o nowe stanowisko pracy, bardzo ważne jest aby przedstawić się z jak najlepszej strony. Kiedy składany swoje CV musimy być przygotowani na telefon od przyszłego pracodawcy. To właśnie na rozmowę telefoniczną jesteśmy nastawieni zaraz po tym jak wyślemy lub zostawimy swój życiorys. Rozmowa przez telefon może być kluczowa, coraz częściej bywa ona również jednym ze sposobów rekrutacji. Bardzo ważne jest aby pamiętać o poczcie głosowej. Jeżeli ją posiadamy, ważne jest aby była ona profesjonalnym komunikatem informującym do kogo należy telefon. Jeżeli nie chcemy ustawiać takiego komunikatu lepiej zrezygnować z poczty głosowej, jeżeli ma być ona w naszym służbowym telefonie, który podaliśmy w swoim CV. Kiedy odbieramy telefon, powinniśmy przedstawić się swoim imieniem i nazwiskiem w ten sposób powinniśmy przedstawiać się zawsze. Bardzo ważny jest również nasz głos, który powinien być miły i spokojny. W ten sposób będzie o wiele bardziej profesjonalny. Warto pamiętać, że rozmowa przez telefon to pierwsze spotkanie z przyszłym pracodawcą. Trzeba już od tego momentu pokazać swoją motywację i chęć podjęcia pracy.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...