Technik BHP

Od 2013 roku wszystkie osoby, które wykonywały zawód BHP w ośrodkach pracy muszą posiadać tytuł minimum technika, aby móc wykonywać ten zawód. Dlatego też technik BHP jest tak bardzo popularnym kierunkiem, ponieważ w każdej firmie powinien być zatrudniony tego typu specjalista. Edukacja na kierunku technik BHP trwa półtora roku czyli trzy semestry. Podczas nauki na tym kierunku słuchacze uczą się między innymi podstaw prawa, bezpieczeństwa pracy, zagrożenia w środowisku pracy a także języka obcego. Oprócz tego są kształceni w ocenie ryzyka zawodowego oraz identyfikowaniu zagrożeń w środowisku pracy. Podczas edukacji na tym kierunku kształcenia uczestniczymy w zajęciach praktycznych oraz w zajęciach teoretycznych. Absolwenci tego kierunku są później zatrudnienie w małych i większych firmach, w ośrodkach państwowych oraz prywatnych. Bardzo często działają również na własny rachunek, czego również uczą się podczas zajęć w szkole policealnej. Często prace wykonują na w oparciu o umowę zlecenie, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest założenie własnej działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Szolenia dla was

Inwestycje w szkolenia są kluczowe w coraz większej ilości firm. System reklamy Test Nie chodzi tylko o szkolenia sprzedażowe, ale wszystkie które podnoszą efektywność działania, i są dobre dla wzrostu wartości firmy. Na naszym portalu umieszczamy informacje dotyczące szkoleń ale i nie tylko. W najbliższym czasie planujemy rozbudowanie jej o platformę w które będzie można znaleźć szkolenia takie darmowe i płatne. Będą też szkolenia dotowane przez unie europejską. Nie ogarniamy się tylko do szkoleń ale piszemy także o edukacji. To jest kluczową kwestia dla każdej osoby, dorosłego ale i dziecka. Opisujemy wszelkie techniki sprzedażowe ale i wsparcie dla najsłabszych. To kluczowe w coraz bardziej konkurencyjnej gospodarce. Zachęcamy do przeglądania i komentowania. System reklamy Test

Ciekawostki

Szkolenia są coraz popularniejsze, chyba nikt nie ma wątpliwości, że coaching i inne pomocne głowy w firmach będą coraz popularniejsze. Jest nawet na świecie taka tendencja, że firmy wolą wynajmować ekspertów do jednorazowych działań i nauki pewnych rzeczy kadrę pracowniczą. Woli się inwestować pracowników niż w firmę zewnętrzną która będzie to wykonywać jako usługa zewnętrzna. Tu zawsze sporna jest kwestia ceny i jakości. Każdy będzie miał swoje racje więc ciężko to ocenić jednoznacznie. W szkolenia angażuje się coraz więcej osób, często młodych i inteligentnych. To pozytywny aspekt tego zjawiska, co więcej sporo młodych osób, odnosi sukcesy nie tylko w Polsce ale i zagranicą. Dzięki temu chwalimy Polskę i wszystkie te osiągnięcia.

Sonda

Z jakich szkoleń korzystałeś?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...